AnimeGurlBYah
AnimeGurlBYah AnimeGurlBYah
  • 02-12-2019
  • Mathematics
contestada

Please help! The question is in the picture.

Please help The question is in the picture class=

Respuesta :

angeleyesjf
angeleyesjf angeleyesjf
  • 02-12-2019

Answer:B

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

5y+33+6y into distributive property
Every minute, there are two Christmas trees sold at the tree farm. At this rate, how many trees will be sold in three and a half hours?
I need help pleaseee
The cost of pumpkin seeds is proportional to their weight. A 24-ounce bag of pumpkin seeds costs $6.00. What is the unit rate for the pumpkin seeds? $0.24 per o
what Significance did the Cuban revolution have on US Immigration History?
how can you use functions to solve real world problems ??
what are the advantages of various applications packages in our everyday life.​
help please! I need this asap!!!!!
what is the name of the longest subway track (THE NAME PLEASE NOT WHERE IT IS LOCATED)​
SOMEONE PLS HELP! The egg +sperm leads to what what and what?​