bri4444 bri4444
  • 03-09-2020
  • Mathematics
contestada

Can you guys help me please ASAP

Can you guys help me please ASAP class=

Respuesta :

thebronzemoon55
thebronzemoon55 thebronzemoon55
  • 03-09-2020
4w-22-2k. That’s the answer.
Answer Link

Otras preguntas

The cost of a bag of apples is $2.50. What is the maximum number of bags of apples you can buy for $15?
when did ulysses s. grant join the american civil war
pls help with this, I don't understand at all
2. A math tutor. charges $30 for a consultation, and then $25 per hour. An online tutoring service charges $30 per hour. Does either service represent a propor
How to Reflect a shape in y=-x
Which political party generally believes that it is the people's own responsibility to ensure their well-being?
Write a two step equation involving addition and division that equals 1
explain why the powder should not be used in boiling water​
Find the value of x:
MZ Corporation produces fudge bars. Total fixed cost is $55,500. Each package of fudge bars sells for $4.95 with a variable unit cost of $3.10. What is the brea