gabhgaby gabhgaby
  • 02-12-2020
  • Mathematics
contestada

Help?????????????????????

Help class=

Respuesta :

PineappleCassie16 PineappleCassie16
  • 02-12-2020

Answer:

2.25 cents for the cost of each animal on Monday, and 2.31 cents for the cost of each animal for Tuesday.

Step-by-step explanation:

Hope this helps!

Answer Link

Otras preguntas

ill give u brainliest Answer the following question in complete Spanish sentences. ¿Hablas español?
hi im writing a story on elephant poaching and half will be in the perspective of a hunter and im unsure as to how i can write in the perspective of the hunter
if you make $12 an hour and get a 10%decrease in pay what is your new hourly pay​
in what type of cell prokaryotes or eukaryotes does the cell cycle occur​
under what condition does a business make a profit?
The simple tense is _________. something that continues to happen something that will happen something that could happen something that should happen
What is the difference in hight between 30m up a cliff and 87 m up a cliff? What is the distance between these positions
What is the set of all numbers, including all rational and irrational numbers.
Solve the inequality. 5 - 4x > 3x - 9
if 97% of the earth water is in the oceans why are there water scarcity problems ​