shivampat512
shivampat512
03-12-2020
Mathematics
contestada
11. $1.44 for 12 pencils
Respuesta :
Luz66
Luz66
03-12-2020
Answer:12 cents per pencil
Step-by-step explanation:
1.44/12
Answer Link
gtsratttttt
gtsratttttt
03-12-2020
12 cents each
Djdjdjdkdkdkd
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 43+ )
Otras preguntas
FROM act 5, what does the first vision look like and what does it warn? In the book "Macbeth"
When the insulin molecule is folded where do you find leucine and isoleucine? Where do you find arginine and glutamate?
If Angle L=105 degrees, What is the measurement of angle N???
How do oxygen and carbon dioxide cross capillary walls?
How did the united states maximize industrial output during the war?
What are the differences between plant and animal cells?
which of the following is the rhyming couplet fromt he sonnet "clearances"
Use the substitution method to solve the system of equations. choose the correct ordered pair. 13x - 2y = 70 2x - 2y = 4 a. (6, 2) b. (6, 4) c. (8, 4) d. (8
Evaluate 3 + 9 divided by 3 - 5 using order of operations . Evaluate 9 x 2 - 8 divided by 2 + 1 using order of operations . Evaluate 16 divided by 2 (8-3(4-2))
How did the Crusades help contribute to the decline of feudalism? A.They increased trade with the Middle East, and at the same time saw more people resettle in