kayleyswanson2004
kayleyswanson2004 kayleyswanson2004
  • 04-01-2021
  • Mathematics
contestada

can someone please help me​

can someone please help me class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 04-01-2021

Answer: 14 units?

Step-by-step explanation: Sorry if its wrong.....

Answer Link

Otras preguntas

Please help 30 points. Don't put bad answers and show your work please.
1. Mrs. Ryan plants 3 flowers along 4 inches of a garden row. The garden row is 3 feet long. How many flowers can she plant along the garden row? 2. Mrs. Murphy
Which type of fungus is not multicellular?
R is the midpoint of Qs, if QR=13, what is the length of QS?
The professor said, "it seems _____ to our discussion of the Age of Reason to mention that _______ architecture was typical. Balance was valued-both in art and
Barry read 1/2 of a book in the morning, and he read some more at night. By the end of the day, he still had 1/3 of the book left to read. How much of the book
You move right 8 units. You end at (5, -4). Where did you start?
A 5-pint bottle of oil costs $9.20. What is the unit price for 1 pint of oil?
What is it called when Earth’s magnetic poles change places? a. a strike-slip fault c. sea-floor spreading b. magnetic reversal d. continental drift
What are control variables ? ?