perladominguezm08 perladominguezm08
  • 01-02-2021
  • Mathematics
contestada

You pay $11.20 to buy drink boxes for the football team. Each drink box cost $0.40. How many drink boxes did
you buy?

Respuesta :

ryanbotell020 ryanbotell020
  • 01-02-2021
I think it’s uhhhh I think it’s uhhhhh carrot
Answer Link

Otras preguntas

PQ is tangent to OR at point P. Find mZQ. A. 17° B. 27° C. 63° D. 73°
Explain what flashbulb memories are. Be sure to provide a realistic example.
How do you draw structural formulas 2,4-dimethylhexane; 4-methyl-2-pentene; 4-chloro-7-methyl-2-nonyne
seven to the fourth power minus three
What is the sum of the last four term of the series 7+9+11+...+21?
What 2 muscles are used when breathing​
An office has 5 copy machines that need to be serviced approximately once an hour either for paper, staples, or toner or repair. Each machine therefore runs app
How do we know RACER??
What do theses line reveals about Canton in this moment? How do the whistle and the color yellow connect to what is happening? this is from broom dog.
Could someone have a look at this and give me some direction?