shemikahe shemikahe
  • 04-05-2021
  • Mathematics
contestada

b bananas cost $1.45csnd a apples cost $2.35 how much does one banana cost​

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 04-05-2021

Answer:

$1.45?

Step-by-step explanation:

You never said a bag of bananas cost $1.45 you said "b bananas cost $1.45". So I'm assuming the b part was a typo and the s on bananas .

Answer Link

Otras preguntas

The principle that proposes that the values of a retrieval cue depend on how well it corresponds to the memory code is known a
write the integer 9 as m/n in simplest form where m and n are integers
Who discovered a route around Africa to India in 1497
what is the value of log3^81
When evaluating a source, what questions should you ask about the publisher?
Evaluate 2LW + 2HL + 2HW for L = 3,W = 2, and H = 4.
Responsibility to answer for harm that results from an ultrahazardous activity is known as
In what decade did the Internet begin to be used widely by the public and not just government entities? Question 1 options: 1990s 1980s 2000s 20
{(–9, 1), (–5, 2), (0, 7), (1, 3), (6, –10)} Josiah claims that the ordered pair (6, –10) can be replaced with any ordered pair and the set will still represe
What is the average velocity between 12.00 and 15.00 seconds? A) 81.0 m/s, eastB)27.00 m/s, eastC)9.00 m/s, eastD)0.0123 m/s, east