katrinamariebolo
katrinamariebolo katrinamariebolo
  • 03-06-2021
  • Mathematics
contestada


Need help finding the cost! ASAP!

Need help finding the cost ASAP class=

Respuesta :

uwuowouwuowohelpme uwuowouwuowohelpme
  • 03-06-2021

Answer:

Apple Cost: $1.10

Orange Cost: $1.05

Three oranges and two apples cost: $5.35

Step-by-step explanation:

Answer Link
delilah0027
delilah0027 delilah0027
  • 03-06-2021
answer:
first one: 1.10$
second one: 1.05$
total: 5.35$
Answer Link

Otras preguntas

Ryan collects animal figures he has 45 elephants 36 zebras and 18 Tigers he will arrange the figures into rows each row will have the same number of figures in
Kat’s grades were so good that she was already ________ herself as class valedictorian?
is 14 200 000 in scientific notation 1.42 10x,5
help with B? Can you also make sure the Part b is correct too?
A town had about 2120 acres of pine trees 40 years ago. Only about 13% of the pine trees remain. How many acres of pine trees remain? Round your answer to the n
Who invaded Russia in the early 13th century
explain why all of the graphs in this lesson show the first quadrant but omit the other three quadrants
What are 3 types of imperialism
Write a set of three different numbers that have a GCF of 16. Explain your method. thank you!
A moving bicycle has ___ energy, which converts to ____ energy once the bicycle stops. kinetic; potential potential; kinetic potential; nuclear