Wolfie679
Wolfie679 Wolfie679
  • 02-02-2017
  • Mathematics
contestada

plzzzz help asap lost ten u gain it asap

plzzzz help asap lost ten u gain it asap class=

Respuesta :

crazykid1
crazykid1 crazykid1
  • 02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35 
Answer Link
xphenomx
xphenomx xphenomx
  • 02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link

Otras preguntas

Use the remainder theorem to determine the remainder when d4 + 2d2 + 5d − 10 is divided by d + 4. A. 42 B. 258 C. 126 D. 106
The author's attitude towardq the story or toward the reader is know as?
How did the attack on pearl harbor affect american attitudes toward the japanese?
What constitutional command seidman believe we should keep
"what is the general location of this map area in the state of california?"
If a cross section of a paperweight is cut to the base but does not pass through the vertex which shape descrives the cross section?
Which answer provides the correct name for the following hydrocarbon? Moving left to right: A hydrocarbon chain made of a methyl group (CH subscript three) si
Alicia drove 265 miles in 5 hours What is the average rate that she traveled 49 miles per hour 51 miles per hour 53 miles per hour 55 miles per hour
Advertisements are paid for by whom? A. Sponsors B. Debtors C. Phishers D. Pretexters PLZZZ HURRY
When 0.3(4x – 8) – 0.5(–2.4x + 4) is simplified, what is the resulting expression?