HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

You What mass of makes up 70 percent of all planetary mass in the solar system
What is the name of a evergreen tree which rhymes with a female sheep?
EASY 5 POINTS!!! This box has the same length, width, and height as the 2 basketballs. Which expression gives the volume of the empty space encircling the baske
select the sentences in the article that are based on fact
How many people were killed in motor vehicle collisions in the 20th century?
A bag contains 7 red marbles, 8 blue marbles, and 9 green marbles. What is the probability of choosing a blue marble when one marble is drawn?
Electromagnetic force is present when electromagnetic fields
The ancient romans stored and displayed portrait busts of deceased family members in their homes as a form of ancestor veneration, and as a way to glorify their
0, 7, 26, 63, _ , 215. What is the missing number in the given sequence? What is the pattern?
Identify the standard form of the equation by completing the square