kazzuh4myl0ve kazzuh4myl0ve
  • 03-02-2024
  • Mathematics
contestada

HELP!! i really need the answer to this question but i cant find the solution

HELP i really need the answer to this question but i cant find the solution class=

Respuesta :

emokidddd888 emokidddd888
  • 03-02-2024

Answer:

Step-by-step explanation:

It is a reflection moved 5 units to the left

Answer Link

Otras preguntas

Write two expressions for the perimeter of the figure.
what episode does naruto take the chunin exams again
What mass of aluminium chloride can be obtained when 0.48mols of aluminium is completely reacted with dilute hydrochloric acid? Equation for this reaction: 2Al
Tommy and his friend went to go buy pie at Delicious Orchards. After paying seven dollars for the pie, Tommy has ninety-five dollars left, his friend has forty
Priya bought these items at the grocery store. Find each unit price. 4 rolls of toilet paper for $2. How much is the cost per roll?
Inequalities definition
At gym A is 76.50 for 8.5 hours. At gym B cost is 10.50 for 3/4 hours which plan of offers the best deal
The tall allele is dominant and the dwarf allele is recessive. What is the abbreviation for the dwarf allele
What is the value of this expression when c = 3 and d = 7? 15+c2⋅d−c3
In the game of Scrabble, each player begins by drawing 7 tiles from a bag containing 100 tiles. There are 42 vowels, 56 consonants, and 2 blank tiles in the bag